2.El Minelab Sd 2200 V2___11''dd Başlıklı İlan Numarası : #580

4.450,00 TL

Türkiye / Tokat / Merkez

İlan Numarası
#580
Eklenme Tarihi
12 Mart 2018
Marka
Minelab
Kimden
Mağazadan
Durumu
İkinci el

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.

RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.

HER TÜRLÜDEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEGERLENDİRİLİR.

Minelab SD2200v2 Nisan 2002'de piyasaya çıktı ve artık üretimde değil. Minelab'ın SD2200v2, derinliği, hassasiyeti ve güvenilirliği vermek için Minelab'ın keşfi olan Çok Süreli Algılama (MPS) teknolojisine sahiptir. SD2200v2, dünyanın en sofistike ve güçlü altın dedektörlerinden biri olmasını sağlamak için otomatik zemin dengesi, ayrımcılık ve otomatik ayarlama özelliklerini bir araya getiriyor. Arttırma amplifikatörü ve ton kontrolü, detektörünüzü özelleştirmenize izin verir ve ayırt edici işlevi, demirsiz çöpten kaynaklanan güçlü sinyalleri reddettiği halde, sesleri duyulması zor hale getirir ve istenmeyen hedefleri daha fazla algılama ve daha az zaman kazandırmaya olanak tanır. 

Mükemmel özellik, performans ve fiyat dengesi ile SD2200v2 şaşırtıcı derecede uygun fiyat ile size daha fazla para kazandırır. 

Özellikler:

  • MPS teknolojisi, hedefleri klasik VLF dedektörlerinden çok daha derinde bulabileceğiniz anlamına gelir; oysa küçük hedefler zor zeminde bulunabilir ve zemin dengesinin yanlış sinyalleri sınırlayan doğruluğuna yardımcı olur.
  • Ayrımcılık (demirli) işlevi, demirsiz çöp kutusundan gelen güçlü sinyalleri reddeder ve istenmeyen hedefleri tespit etmek ve daha az zaman kazmak için izin verir.
  • Otomatik zemin izleme, dedektör sürekli olarak zemin mineralizasyonunu test ettiğinden ve zemin dengesini otomatik olarak gerektiği gibi ayarlayacağından, tüm gerekçeleri kolay ve zahmetsizce tespit etmenizi sağlar ve ayarları durdurup tekrar ayarlamanıza gerek kalmaksızın maksimum derinlik ve zemin gürültüsü sağlar. 
  • Otomatik zemin dengesi.
  • Ses yükseltme ve ton kontrolü, dedektörünüzü özelleştirmenizi, sesleri duyulmayı zor, net ve tanımlamanızı sağlar.
  • 6V jel hücreli pil, 2 güne kadar çalışma süresi sağlar.
  • Şebeke ve araç şarj cihazları sayesinde her zaman, her yerde şarj edebilirsiniz.
  • Ayrıca herhangi bir hedefi kaçırmamak için standart olarak kulaklıklar da içerir.
xn--ilancm-t9a.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.