Boş Vakitlerinizi Konuşarak Ve Para Kazanarak Değerlendirin İlan Numarası : #96

7.000,00 TL

Türkiye / İstanbul / Kadıköy

İlan Numarası
#96
Eklenme Tarihi
06 Ocak 2018
İş Alanı
Part Time / Staj
Eğitim Durumu
Farketmez
İş Tecrübesi
0-6 Ay
Cinsiyeti
Bayan
Yaş Aralığı
Farketmez
Özel Durum
Yok
Medeni Durumu
Farketmez
Seyahat Engeli
Farketmez

Sohbet Operatörlüğü İle Para Kazanmak
 
 
Günümüz internet çağında yeni bir iş kolu olan bayan model ilanları , sohbet operatörlüğü sektörünün gelişmesini sağlamıştır. Eğer evimde boş vaktim var diyenlerdenseniz, bu iş tam sizin için kaçıramayacağınız bir fırsattır.
 
 
Boş vaktini değerlendirerek hem kazanmak hem de eğlenmek isteyenler, bayan modeller aranıyor ilanları sizler için. Sohbet odalarımızda istediğiniz zaman dilimlerinde konuşarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz.
 
 
Sohbet tamamen sizin yönetiminizde ilerler. Sizi rahatsız eden bir durumda hemen sohbeti yarıda kesebilir ve o kişiyi engelleyebilirsiniz. Sohbet sırasında kimlik bilgileriniz asla paylaşılmaz ve gizli kalır. Gündüz ya da gece olmak üzere, istediğiniz vakitlerde, çay ve kahvenizi yudumlarken ek gelir kazanabilirsiniz.
 
Öğrencilere Parttime İş Fırsatı
 
Sadece bayanlara öze iş fırsatı olan sohbet ederek para kazanmak, bayan ögrenci iş arayanlar için de çok cazip fırsatlar sunar. Öğrenciyseniz ve aldığınız burslar yetmiyor ise, telefondan ya da görüntülü olarak sohbet ederek aylık gelirinizi artırabilirsiniz. Saati 25 TL ücret ile günde 4 saat çalışırsanız, haftada 700 TL, ayda ise 2800 TL ek gelir elde edersiniz. Bu kazancı elde etmek için saatlerinizi feda etmenize gerek yok. Kazancınızı belirlemek tamamen sizin elinizdedir.
 
Gizlilik çerçevesinde yürütülen sohbetler neticesinde haftalık ücretlerinizi Pazartesi günleri alabiliyorsunuz. Boş vaktinizi internette gezinmek yerine, günün az bir saatini ayırarak sizlerde ek gelir elde etmek isterseniz, aşağıdaki adresimizden bizlere ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ödemeler HAFTALIK - Pazartesı gunlerı.

İletişim için;

Whatsapp : 0537 748 9198
Skype : ekgelir2015@outlook.com

bayan ogrenci iş arayanlar,Bayan Model İlanları, Bayan Modeller Aranıyor,

xn--ilancm-t9a.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.