Hobi Kuluçka Makinası İlan Numarası : #535

199,00 TL

Türkiye / Antalya / Alanya

İlan Numarası
#535
Eklenme Tarihi
01 Mart 2018
Tipi
Kuluçka makinesi
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

"Hobi Kuluçka Makinası"

15 yumurta Kapasiteli Hobi Kuluçka Makinası  15 tavuk yumurtası,  15 ördek,  15 hindi, 15 keklik , 15 bıldırcın yumurtası kapasitelidir. Kullanımı çok kolay  yüksek çıkım randumanı ile rahatlıklar kullanabileceğiniz dilediginiz zaman dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz  Tam otomatik hobi kuluçka makinesdir.  Makine Seffaf kaliteli plastikten üretilmiştir, makinenin dışarısından rahatlıkla içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri gözetim altında tutabilir anında müdehale edebilirsiniz.

Makinenin yanında 25 tl değerinde hediye olarak civciv yemliği civciv suluğu döl kontrol  lambası, yumurta nemlendirici fısfıs  ve nem için uzun uçlu su takviye şişesi gönderilecektir.

15’lik Hobi Kuluçka Makinesi elinize ulaşınca yumurtaları makineye yerleştirmeden önce makineyi kontrol edin elinizi alıştırın  lütfen, ısı, nem değerleri  ve çevirme konusunda bir olumsuzluk görürseniz  kuluçmak iletişim numaramızı arayın.

Makine Üretim hatalarına karşı 1 yıl garanti Kapsamındadır.

Ödeme şekilleri

Kredi karti ile yada nakit olarak kapıda ödeme imkanı vardır.

Kuluçka Makine nem, ısı ve çevirme olmassa olmaz unsurlardandır. 15’li otomatik Hobi kuluçka makinası  bu konuda işinizi kolaylaştıracak çok iş gücü gereksinimi olmadan kuluçkadaki yumurtaları rahatlıkla çıkaracaktır. Otomatik hobi kuluçka makinasına yapmanız gereken müdehale nem için sadece su takviyesi yapmak olacaktır, 18 günlük gelişim ve son 3 gün çıkım aynı makine içerisinde gerçekleşir çıkım için  ayrı bir çıkım makinesine ihtiyacınız yoktur, 18 gün sonunda Yalnızca yapmanız gereken müdehale  kuluçka  viyolünü makine içerisinden çıkarmak viyoldaki yumurtaları makinenin içine çıkımm ızgarasına aktarmak olacaktır. Hobi Kuluçka Makinası Fiyatları 139 tl den başlayan fiyatlarla kuluçmak com da

Özellikler

Tam otomatik sistem

Otomatik viyol çevirme

Dijital ısı kontrol paneli

Dijital nem kontrol paneli

Dijital çevirme süresi gösterge paneli

Ani ısı, nem değişikliklerinde  belirtilen ısı ve nemin üzerine çıkınca yada altına düşünce sesli uyarı alarmı

Siz hobicilere Kuluçka makinası yapım malzemelerinden daha ucuz fiyatlara  otomatik Hobi Kuluçka Makinası imkanı sunuyoruz, dilerseniz  hesabını kabaca bir gözden geçirelim kuluçka makinası yapım malzemeleri ve piyasadan  en uygun bulabileceğniz fiyatları aşağıda listededir.

1 ad: dijital termostat ısı nem çevirme, kuluçka kontrol cihazı en uygun fiyatları 200 tl

1 ad: 80 Wat kuluçka rezistansı  25 tl

1 ad: kuluçka makinesi nem nozülü 75 tl

2 ad: kuluçka hava sirkülasyon fanı 30 tl

1 ad: 15 yumurtalık multiviyol ve otomatik çevirme motoru fiyatı 45 tl

1 ad: adaptör düşürücü  40 tl

+ kuluçka makinası kabini için kullanılacak malzeme vs + işçilik  düşündügümüz zaman siz hobiciler için bu makine  çok ideal bir makinedir  kuluçka makinası yapım malzemelerinden daha ucuza neredeyse yarı fiyatlarına gelmektedir.

İlan Etiketleri : hobi kuluçka makinası,hobi kuluçka makinesi,hobi kuluçka,hobi kuluçka mak fiyat,hobi kuluçka makineleri,hobi kuluçka makinaları
xn--ilancm-t9a.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.