Küçük Kuluçka Makinası İlan Numarası : #532

199,00 TL

Türkiye / Antalya / Alanya

İlan Numarası
#532
Eklenme Tarihi
01 Mart 2018
Tipi
Kuluçka makinesi
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

"Küçük Kuluçka Makinası" 

12 yumurtalık küçük boy kuluçka makinası,  12 tav, 48 keklik, 48 bıldırcın yumurtası kapasiteli. Kullanımı kolay yüksek çıkım randumanı ile rahatlıkla kullanabileceğiniz Tam otomatik kuluçka makinesidir. Makine kaliteli Seffaf plastikten üretilmiş olup makinenin dışından rahatlıkla içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri rahatlıkla gözetim altında tutabilir müdehale edebilirsiniz.

Makinenin yanında promosyon olarak civciv yemliği civciv suluğu döl kontrol lambası, ve nem için su takviye şişesi gönderilmektedir.

12’li Küçük Kuluçka Makinası elinize ulaşınca yumurtaları makine içerisine yerleştirmeden önce makineyi kontrol edin  ısı, nem değerleri ve çevirme konusunda bir olumsuzluk görürseniz vakit kaybetmeden KuluçMak iletişim numaramızı arayın lütfen.

Makine üretim hatalarına karşı 1 yıl garanti Kapsamındadır.

Ödeme Şekli

Kredi kartiyla yada nakit olarak kapıda ödeme imkanı vardır.

Kuluçka makineleri için nem, ısı ve çevirme olmassa olmaz unsurlardandır. Küçük  12’lik kuluçka makinası  bu konuda işinizi kolaylaştıracak çok iş gücü gereksinimi olmadan kuluçkadaki yumurtaları rahatlıkla çıkaracaktır. Küçük 12 li kuluçka makinesine yapmanız gereken müdehale sadece nem için  su eklemek olacaktır, 18 günlük gelişim ve son 3 gün çıkım aynı makine içerisinde gerçekleşir ayrı bir çıkım makinesine ihtiyaç yoktur, Yalnızca yapmanız gereken müdehale 18 gün sonunda multiviyol’ü makine içerisinden çıkarmak viyoldaki yumurtaları makine içerisine bırakmak olacaktır.

Siz hobiciler için Kuluçka Makinası yapım malzemelerinin yarı fiyatlarına tam otomatik kuluçka makinası imkanı ile hizmet vermeye deam etmekteyiz

İlan Etiketleri : küçük kuluçka makinası,küçük boy kuluçka makinas,kuluçka mak,kuluçka,kuluçka makine
xn--ilancm-t9a.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.