Kuluçka Makinesi İlan Numarası : #64

450,00 TL

Türkiye / Antalya / Alanya

İlan Numarası
#64
Eklenme Tarihi
03 Ocak 2018
Tipi
Kuluçka makinesi
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

100 Yumurtalık Kuluçka Makinası 

100 lük Kuluçka Makinası Fiyatları 450 tl

100 yumurta Kapasiteli Kuluçka Makinası  100  tavuk yumurtası,  100 ördek,  100 hindi, 100 sülün, 100 bıldırcın yumurtası kapasitelidir. Kullanımı kolay yüksek çıkım randumanı ile rahatlıklar kullanabileceğiniz dilediginiz zaman dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz Tam otomatik kuluçka makinesidir. Makine kaliteli Seffaf plastikten üretilmiştir, makinenin dışından rahatlıkla içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri gözetim altında tutabilirsiniz.

Makinenin yanında promosyon olarak civciv yemliği civciv suluğu yumurta döl kontrol lambası, ve nem için su takviye şişesi gönderilecektir.

100’lük Kuluçka Makinası elinize ulaşınca yumurtaları makine içerisine yerleştirmeden önce makineyi kontrol edin  ısı, nem değerleri ve çevirme konusunda bir olumsuzluk görürseniz vakit kaybetmeden KuluçMak iletişim numaramızı arayın lütfen.

Özellikler

Tam otomatik sistem

Otomatik viyol çevirme

Dijital ısı kontrol paneli

Dijital nem kontrol paneli

Dijital çevirme süresi gösterge paneli

Ani ısı, nem değişikliklerinde  belirtilen ısı ve nemin üzerine çıkınca yada altına düşünce sesli uyarı alarmı

Makine üretim hatalarına karşı 1 yıl garanti Kapsamındadır.

Ödeme Şekli

Kredi kartıyla yada nakit olarak kapıda ödeme imkanı vardır. en uygun Kuluçka Makinesi fiyatları Kuluçmak da

Kuluçka makine için nem, ısı ve çevirme olmassa olmaz unsurlardandır. 100’lük  kuluçka makinası  bu konuda işinizi kolaylaştıracak çok iş gücü gereksinimi olmadan kuluçkadaki yumurtaları rahatlıkla çıkaracaktır. 100’lük kuluçka makinesine yapmanız gereken müdehale sadece nem için  su eklemek olacaktır, gelişim ve  çıkım aynı makine içerisinde gerçekleşir ayrı bir çıkım makinesine ihtiyacınız yoktur, Yalnızca yapmanız gereken müdehale 18 gün sonunda viyolleri makine içerisinden çıkarmak viyoldaki yumurtaları makine içerisine çıkım sepetine yerleştirmek olacaktır.

Siz hobici kişilere kuluçka makinası yapım malzemelerinden daha ucuz fiyatlara tam otomatik kuluçka makinası imkanı sunuyoruz, Kuluçka makinesi yapım malzemelerinin fiyatlarını dilerseniz kabaca bir gözden geçirelim.

1 ad: dijital termostat ısı nem çevirme, kuluçka kontrol cihazı en uygun fiyatları 200 tl

1 ad: 80 Wat kuluçka rezistansı fiyatı 25 tl

1 ad: kuluçka makinesi nem nozülü fiyatı 75 tl

2 ad: kuluçka hava sirkülasyon fanı  fiyatı  30 tl

1 ad: 100 yumurtalık viyol ve otomatik çevirme motoru fiyatı 130 tl  

+ kuluçka makinası kabini için kullanılacak malzeme  vs + işçilik  düşündügümüz zaman siz hobiciler için çok ideal tam otomatik makinedir bu tam otomatik tavuk kuluçka makinası Makine yapım malzemelerinden daha ucuza gelmektedir.

100 lük Kuluçka Makinesi'ni direk güneş ısığından koruyunuz direk güneş ışığında kalan makinenin iç ısısı istenilen ısının üzerine çıkabiliyor,  Ne yazıkki bu durumda civcivlerin yumurta içerisindeyken ölmelerine sebep oluyor.

100 Yumurta Kapasiteli kuluçka makinası size köpük koruması içerisinde gönderilecektir köpüğü çöpe atmamanızı kaybetmemenizi tavsiye ediyoruz kışın çok işinize yarayacaktır elektrik giderlerini minimum’a indirecek ve elektrik kesintilerinde makinenin iç ısısı eksilmeyecektir, kış aylarında makineyi strafor korumasının içinde tutmanızı tavsiye adiyoruz.

 Türkiyenin her iline her ilçesine Hızlı birşekilde şekilde  gönderim yapıyoruz.

İlan Etiketleri : kuluçka makinesi,kuluçka makinası,kuluçka makineleri,kuluçka makinaları,fiyatları,kuluçmak
xn--ilancm-t9a.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.