Mini Kuluçka Makineleri İlan Numarası : #528

169,00 TL

Türkiye / Antalya / Alanya

İlan Numarası
#528
Eklenme Tarihi
25 Şubat 2018
Tipi
Kuluçka makinesi
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

KuluçMak 8 li Mini Kuluçka Makineleri

Mini Kuluçka Makinasını özel kılan özellikler  Kolay taşınabilir olması ve diğer 5’li 6’lı kuluçka makinelerinden daha Ucuz Fiyatları ile Satılması ve çevirme işleminin otomatik olarak yapılmasıdır.

8 Yum Kuluçka Makinası 8 tavuk yum, 8 bldrcn, 8 keklik yum kapasite, Emsallerine göre daha avantajlı otomatik Kuluçka makinasıdır, 8’lik Mini Hobi kuluçka makinası dijital ısı kontrol cihazlı ve dijital ekranlıdır, ısı ve nem dijital ekrandan kontrol edilir olası bir arızada makineye müdehale etminizi kolaylaştırır, 8 li Kuluçka Makinesinde otomatik yumurta çevirme sistemi vardır. Kaz kuluçka makinesi için uygun degildir kaz için diğer makinelerimizi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz,

8 li mini Kuluçka Makinesi Kullanımı kolay dilediginiz zaman dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz Mini Otomatik Kuluçka Makinasıdır. Makine Seffaf kaliteli plastikten üretilmiştir, makinenin dışından rahatlıkla içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri rahatlıkla gözetim altına alabilirsiniz.

Makine size ulaşınca yumurtaları yerleştirmeden önce makineyi kontrol edin elnizi alıstırın

KuluçMak Kuluçka Makineleri üretim hatalarına karşı 1 yıl garantilidir.

Ödeme

Kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme imkanı.

Özellikler

Otamatik Kuluçka Makinası

Ani ısı düşüşlerinde istenilen ısının altına yada üstüne çıkınca sesli uyarı alarmı

Otomatik dijital ısı kontrolü

Otomatik viyol çevirme özelliği

Kuluçka makinası için nem, ısı ve çevirme olmassa olmaz unsurlardandır. mini kuluçka makinası  bu konuda işinizi kolaylaştıracak çok iş gücü gereksinimi olmadan kuluçkadaki yumurtaları rahatlıkla çıkaracaktır. Mini kuluçka makinasına yapmanız gereken müdehale sadece nem için  su takviyesi yapmak olacaktır, gelişim ve  çıkım aynı makine içerisinde gerçekleşir ayrı bir çıkım makinesine ihtiyaç yoktur otomatik mini kuluçka makinası isteyen hobici müşterilerimiz için ideal bir makinedir. Mini Kuluçka Makinası Fiyatları 169 tl dir inceleyebilirsiniz.

Makineyi direk güneş ısığından koruyun.

İlan Etiketleri : mini kuluçka makinası,mini kuluçka makinası fiy,kuluçka makinası,kuluçka makinesi,kuluçka
xn--ilancm-t9a.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.