Türkiye Genelinde Serbest Zamanlı Makale Yazarları Aranıyor


1 TL
İZMİR / KARABAĞLAR ESENTEPE MAH.
İlan No
111

İlan Tarihi
26-10-2018

Efe İnce
Üyelik Tarihi : 26 Ekim 2018
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Açıklama

                               Vaat Değil, Yazarak Sınırsızca Para Kazanabilirsiniz

 

İnternet ortamında belki onlarca kez rastladınız para kazandırma vaadi sunan sitelere. Belki birkaçına üye oldunuz, ya da yatırım bile yaptınız. Ama sonuç genellikle hüsran olmuştur, malum. Bu nedenle insanların kolay kolay internet üzerinden bu tip vaatlerle güvenini kazanmak artık kolay değil. Makaleyaz.Net olarak, bu tip vaatlerin ne kadar asılsız ve insan umuduyla oynanan alçakça girişimler olduğunu biliyoruz. Bu başlığı da aslında insanımızın kolay paraya olan iştihanı kabartmak için attık. Bilinen bir gerçek var ki; kimse kimseye bedavadan veya küçük bir iş veya ticaret sonrası büyük paralar kazandıramaz. O yüzden, şimdiden bir düzelt yapalım. Makaleyaz.Net, gerçekten size para kazanma ortamı hazırlıyor. Tek bir nokta var, oda sınırı sizin belirleyebileceğiz.

Her ne işle uğraşıyor olursanız olun, ister ek gelire ihtiyaç duyan bir çalışan ya da bir öğrenci. Herkes için, sahip olduğu bilginin tam karşılığı Makaleyaz. Net’te.
İnternet ortamından edindiğiniz bilgileri, kendi üslubunuzla yazım kurallarına, özgün ve bilgi verici şekilde açıklayarak gün içerisinde makalelerinizi yazıp, sitemize ekleyebilirsiniz. En kısa sürede makaleniz editörlerimiz tarafından kontrol edilip, satış için onaylanacaktır.

Aklınıza gelebilecek tüm konular hakkında yazabilirsiniz. Sadece yasal olarak illegal durum yaratmayacak içerikler, sitemiz tarafından kabul görmemektedir. Onun dışında, mesleki terimleriniz, bölümünüzle ilgili her türlü makaleyi hazırlayıp sitemize ekleyebilirsiniz.

Sizde yazmayı seven, kalemine güvenen, araştırmacı ve her şeyden evvel bu şartlarda ek gelir ya da sabit gelire ihtiyaç duyuyorsanız, hemen zaman kaybetmeden Makaleyaz.Net sitemize üye olun.

Ne kadar kazanabileceğiniz konusunda muhakkak aklınızda bazı soru işaretleri vardır. Şöyle basit bir örnekle, sitemiz üzerinden ne kadar ve nasıl kazanacağınızı gösterelim.


Örneğin; sağlık kategorisinde 400 kelimelik gündeme dair özgün bir makale yazdınız. Sitemizin fiyatlandırma sistemine göre, 100 kelimesi 1,5 TL’den, 400 kelime 6 TL’ye denk gelmektedir.
Sitemiz, benzer sistemlerle rekabet ve tanıtımını yapabilmesi için, satış başı komisyon oranını yılsonuna kadar ( 2018 sonuna kadar ), 5 gibi çok makul bir seviyede tutacaktır. Bu da, sizin kazanç bakiyenize, 5.70 TL kesintisiz kazanç olarak yansıyacağı anlamına gelir.

Üstelik yine birçok benzer sisteme nazaran hak edişiniz 20 TL’ye ulaştığında para çekme talebinizi yapabilirsiniz. Çoğu benzer sistem bu para çekim limitini oldukça yüksek tutmaktadır. Ama Makaleyaz.Net hem ihtiyaç sahiplerini mağdur etmemek, hem de piyasaya hızlı bir giriş yapmamak için bu miktarı ikinci bir karara kadar sabit tutacaktır.

Makaleyaz.Net, Türkiye şartlarında özellikle bilgisi ve kalemine güvenen herkesi kazanmaya davet ediyor. Sizde bir ek gelirim olsun, ya da bilgilerimi değerlendirecek bir fırsatım olsun istiyorsanız, hemen sitemize üye olabilirsiniz.

 

Etiketler: makale yazarak nasıl para kazanırız, internetten para kazan, bilginizle para kazanın, para kazanma

 


125 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Benzer İlanlar