KONYA PERDE DENİNCE CEREN PERDE. DİKEY TÜL PERDE İLE TANIŞIN. DİKEY TÜL PERDE İLE HEM FON HEM TÜL HEM GÜNEŞLİK ÜÇÜ BİR ARADA SELÇUKLU PERDECİ


110 TL
KONYA / SELÇUKLU MUSALLA BAĞLARI MAH.
İlan No
590

İlan Tarihi
03-02-2020

Tipi
Pencere

Kimden
Sahibinden

BAYRAM ALTUNBAŞ
Üyelik Tarihi : 15 Aralık 2018
Tel :

Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Açıklama

Dikey Perde ile tanışın

Üçü bir arada güneşlik +tül+ fon

PİYASA FİYATI 140 TL olan perdemiz tanıtım amaçlı m2 si 110 tl dir.

Ürünü daha iyi tanımak için AŞAĞIDAKİ LİNKTEN videoyu mutlaka izleyin

https://www.youtube.com/watch?v=DvZPcm6nYmo


Ofis ve evlerimiz için yeni trend Dikey Perde ile mutlaka tanışın Konya Ceren perde 0534 954 63 63


* ücretsiz keşif kredi kartına taksit imkanı


DIKEY TÜL PERDE (LENS PERDE) NEDİR?

Lens perde diğer adıyla DİKEY PERDE   olarak bilinir. Dikey olarak adlandırılmasının nedeni ise üzerinde yer alan bantların dikey olacak şekilde konumlandırılmasıdır. Genelde salon, oturma odası, ofis ortamları için uygun olan bu perdeler, özel mekanizmaları sayesinde oldukça kullanışlı ve aynı zamanda bulundukları ortama uyum sağlayan perdelerden biri olma özelliğine sahiptir. Halk arasında DİKEY PERDE olarak da bilinir.  

 

DİKEY PERDE ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

 

Şık ve sade bir görünüme sahip olan lens perde modelleri,  Hem güneşlik hem tül hemde fon görevini bir perde modeline toplaması ve kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilen modeller arasında yer alır. Lens perdenin özellikleri ve avantajları şu şekildedir; 

 

Gündüz tül olarak kullanıyorsunuz akşamda içerisinin görünmesini istemediğiniz zamanda üst üste binerek içeriye göstermeyecek şekilde kullanabilirsiniz dolayısıyla 2 tane perdeye cevap veriyor yani tül ve güneşlik. Her biri mekanizmadaki yuvada birbirine geçme bir soketle çalışıyor montajı son derece kolay ve her yere montaj yapılabilir. 30 derecede bunları çıkarıp çamaşır makinesinde yıkayabiliyorsunuz dolayısıyla ev hanımlarının başka birine yada bir servise ihtiyaç duymadan teker teker söküp makineye atıp yıkayıp yerine asabilirsiniz son derece rahat. 

 

Renk skalasında onlarca renk tercihiniz mevcuttur.  Dilediğiniz rengi seçip dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Örneğin perdenin orta kısmını komple beyaz yapıp yada başka bir renk yapıp yanına da odanızı kombinleyecek fon perde yerine fon perde gibi görünecek size o genişliği ve kombinasyonu sağlayacak farklı renkler kullanabilirsiniz. 

 

Örneğin odanız kahverengi ağırlıklıysa acı kahveden 3-4 tane bir tarafına, 3-4 tane de diğer tarafına onun yanına da 3-4 tane bir acı kahvenin bir ton açık rengini geçişler yaparak farklı farklı düşünülebilir gayet kullanımı kolay ve cazip olacağına inandığım bir perdedir iyi günlerde kullanın 

DİKEY PERDENİN AVANTAJLARI

 • Güneşten ya da gün ışığından en verimli şekilde yararlanmak için oldukça etkili modellerdir. Mekanizmaya bağlı kumanda ipi ile kanatlar ne kadar açılırsa güneş ışığı aynı oranda içeri girer. Ayrıca kanatların belirli oranda açılması ışığa yön verebilme açısından avantaj sağlar.
 •  
 • Hem kullanımı hem de temizliği oldukça kolaydır. Bu nedenle özellikle umumi mekanlarda tercih edilir ve kiri çok fazla göstermemesi önemli özelliklerinden biridir.
 •  
 • Lens perdelerin dikey kanatları sahip olması bulunulan ortamda genişlik ve ferahlık hissi uyandırır.
 •  
 • Güneşin kullanıcı isteğine göre yönlendirilebildiği tek perde modelidir.
 •  
 • Renk açısından pek çok alternatife sahiptir.
 •  
 • Perde kanatları toplanabildiği gibi aynı zamanda kendi etrafında dönebilir. Bu şekilde gün ışığından yararlanmak için perdeyi kolayca açmak ve gerektiği kadar ışığın içeri girmesini sağlamak mümkündür.
 •  
 • Tavandan tabana kadar uzanan modellere sahip olmasının yanında yüksek pencereler için de ayarlanabilen modelleri vardır.

 


63 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Benzer İlanlar