Orkestra Kiralama, Müzisyen Kiralama, Canlı Müzik Grubu, Piyanist Okan ve Ekibi, Düğün Orkestrası


İSTANBUL / ESENYURT MEHTERÇEŞME MAH.
İlan No
648

İlan Tarihi
26-04-2020

Okan ŞENTÜRK
Üyelik Tarihi : 26 Nisan 2020
Tel :

Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Açıklama

Merhabalar,


Ben deniz Piyanist Okan ve ekibim sizler ve değerli misafirlerinizi eğlendirmek, gönlünüzce bir eğlence yaşatmak için her zaman bir telefon kadar yakınız.! 


Tam olarak 13 yıldır yüzlerce çiftimizin Nişan eğlencelerinde, Kına gecelerinde ve düğünlerinde ve yine yüzlerce ailenin çocuklarının sünnet eğlencelerinde, asker eğlencelerinde Canlı Müzik Orkestra Grubu olarak hizmet verdik. Vermeyede devam ediyoruz.  


Eğlence anlayışımız 100 canlı müzik ve 100 memnuniyet odaklı olduğundan şimdiye kadar Müzik organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz hiç bir ailemizden kötü eleştiri almadık çok şükür. Şunu açık yüreklilikle ifade etmek isterim ki;  Ben ve ekibim her programımızı sanki kendi Düğünümüz, Nişanımız gibi görüp, Kına gecelerinizi ise en yakın akrabamızın Kına gecesindeymişiz gibi özenle, zevkle ve müthiş bir eğlence anlayışı ile çalıp söylüyoruz. 


Hafızalarda kalacak bir eğlence vaad ediyoruz. 


Hizmete başladığımız ilk yıllarda İnternet ortamında ilan veren ilk orkestra grubuyuz. Taklitlerimiz artık bizi takip etmiyor, direk kopyala yapıştır yapmaya devam ediyorlar :) ama unuttukları bir şey var. Canlı Sahne Videolarımız maalesef bunu taklit edemiyorlar :) 


Grubumuzdan Kısaca bahsetmek gerekir ise;


* 3 Kişilik sabit kadromuz Org, Elektro Bağlama ve Davul- Darbuka Ekipmanlarından oluşmaktadır.


* İstenildiği taktirde ekibimize farklı ensturmanlar ve müzisyen arkadaşlar ilave edilmektedir.  (Örneğin Trakya ve rumeli yöresi düğünlerimizde ekibimize klarnet ekleniyor olup, sabit olarak 4 kişiye çıkmaktadır.)


*Tek bir yöreye değil her yöreye hitap edebiliyoruz. Bunu lafda değil gerçekte yapıyoruz. Karadeniz Horonu çalarken, Ankara oyun havaları ile sizleri coşturup, Egenin zeybeğine, Trakyanın Romanına, Balkanların horolarına kadar tutunda İç Anadolunun memleket memleket değişen tüm oyun havalarını canlı çalıp söylemekteyiz. 


En güzel gecenizin berbat bir geceye dönüşmemesi için, İnternet üzerinde Orkestra Kiralama yaparken lütfen dikkatli olunuz. Canlı sahnesini görmediğiniz, videolarını izlemediğiniz ve sözleşme yapmaktan kaçınan Orkestra Grupları ile lütfen anlaşmayınız ve kapora göndermeyiniz. 


Daha Detay Bilgi ve Rezervasyon için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilir;


0537 347 41 59 Whatsapp, Gsm


0507 526 85 27 Gsm


İnternet adresimizi ziyaret edebilir, hakkımızda ön bilgiye sahip olup, canlı sahne videolarımızı izleyebilirsiniz.


www.piyanistokan.com


Saygılarımızla,


Okan Müzik Organizasyon


Piyanist Okan.
175 Kişi Tarafından Görüntülendi.